Hakkımızda

Erciyes Üniversitesi Teknopark bünyesinde bir araya gelen alanında uzman, genç, dinamik, yenilikçi ekibimiz, özel olarak geliştirilen mobil uygulamalar, web uygulamaları ve otomasyon sistemleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Projelerinizin hayalinizdeki gibi,kullanışlı ve özgün olabilmesi için, birebir isteklerinizi değerlendiriyor, yenilikçi bakış açımız, doğru tespitlerimizle tasarım ve teknik becerilerimizi birleştiriyor size geçici çözümler üretmek yerine kalıcı çözümler sunuyoruz.

Başarının mutlu bir çalışma ortamıyla elde edileceğini biliyor, bunun için samimiyet, hoşgörü ve dürüstlüğe ofis ortamımızda ve müşteri ilişkilerimizde önem veriyoruz. Müşteriye özel ve özenli hizmet sunabilmek için daha az müşteri ile çalışıp ortaya değerli projeler çıkartıyoruz. Proje sonrasında müşteri desteğimizi sürdürüyor, memnuniyetinizi devam ettirmeye çalışıyoruz. Sizde bizimle birlikte projelerinizi geliştirerek farkınızı yaşayın.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize özgün ve bekledikleri hizmeti güvenilir ve en verimli şekilde sunmak ve daimi müşteri memnuniyetini sağlamak için ekibimiz ile çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Özgün, yenilikçi, disiplinli prensiblerimizle, bireysel ve kurumsal pazarda lider, öncelikli talep gören ( tercih edilen) alanında ilk akla gelen firma olmak.

github-stash-workshop-collaboration