Günümüzde firmaların, ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en kolay ve hızlı yoldan ulaştırabilmesi en önemli ihtiyaçlardan biridir. Bu nedenle mobil cihazlar müşterilerinize en kolay erişim anahtarı haline geldi.

Duha Yazılım olarak mobil yazılım ve tasarım ekibimiz ile kurumsal firmaların ve girişimlerin operasyonlarını, fikirlerini ve projelerini bu yeniçağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Sağladığımız çözümler ile firmalara, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmelerine, giricimcilere ise fikirlerini en iyi şekilde hayata geçirmelerine yardımcı oluyoruz.

Fikir üretiminden, ürün teslimine kadar her konuda yardımıcı ve rehber oluyoruz. Proje süresince en iyi uygulamalar ve son trendlerden yararlanırken, mobil projenizi yapılandırıyor, tasarlıyor, geliştiriyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Mobil uygulama geliştirme ekibimizin uzmanlığı ve tecrübesiyle Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry OS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, her türlü ihtiyacınızı karşılayabilir ve her türlü uygulamayı hayata geçirebiliriz.

7bf023-obil-uygulama-gelistirme

mobil-uygulama-gelistirme

iOS_Android_Windows_Phone_Wide-square

android-uygulama