Teknik Servis Yazılımı

Teknik Servis Yazılımı işletme olarak sağlamış olduğunuz teknik servis hizmetleri için kullanabileceğiniz birçok araç ve yazılım bulunuyor. Bunlar excel de dahi veriler tutularak süreç yönetilmeye çalışılıyor. Servis sürecini uçtan uca yönetmek için günümüzde çeşitli yazılımlar bulunmaktadır. Argist teknik servis yazılımı bu programlardan birisidir. Online olarak internet üzerinden kullanabileceğiniz yazılım bilgisayarınıza herhangi bir yükleme yapamaya gerek kalmadan telefon, tablet ve bilgisayarınızda rahatça kullanabilirsiniz.

Parça kullanımı için stok işlemleri ile ürünlerini önce stok ile sisteminize girerek ihtiyaç duyduğunuzda her adımını kayıt altına alarak servisinizde kullanabilir ürünleri stoktan düşersiniz.

Kasa defteri modülü ile gelir ve giderlerinizi kayıt altına alırsınız. Döviz ile ödeme seçeneği sayesinde hangi müşterinizden hangi kurdan ödeme aldığınızı hatırlamakla uğraşmaz siz sadece işinizi yaparsınız.

Teknik Servis Takip Programı

Geçmişte cihaza yapılan servisleri görebilir hangi eleman servise işlemde bulunmuş rahatça görebilirsiniz. Müşterine SMS ve Eposta ile hızlıca bildirim gönderip süreçlerinizi çok hızlı hale getirebilirsiniz.

Teknik Servis Programı

Cihaz üzerinde kullanılan parçaları detaylıca servis formunda görüntüleyebilir, müşterilerinizi sisteme ekleyerek her seferinde bilgi girmek ile uğraşamaya gerek kalmadan müşterilerinizi kayıt altında tutabilirsiniz. Ayrıca müşteri üzerinden gelir giderlerinizi de detaylıca görüntüleyebilirsiniz.

Teknik serviste kullanmak üzere barkod oluşturup servis çıktısı alarak müşterinize teslim edebilirsiniz.

Sizde şimdi hemen hesap açarak 2 ay boyunca teknik servis programı ücretsiz kullanabilirsiniz.

Hemen Kayıt Ol: https://app.argist.com/register